Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Björndammens BK

Följ

Björndammens BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Björndammens BK
Välj lag

April 2024

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.14
    • 13:00

      Träningsläger P09/10


      00:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
  • 2Tis
    • 00:00

      Träningsläger P09/10


      18:30
  • 3Ons
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F-14


      18:30
  • 4Tor
    • 17:00

      Träning P09/10


      18:30
    • 18:30

      Träning P-12


      20:00
  • 5Fre
  • 6Lör
    • 08:00

      Qviding Warm up cup P/F-16


      16:00
    • 09:00

      Träning P/F-18


      10:00
    • 10:00

      Träning P/F-17


      11:00
    • 10:00

      Träning P-13


      11:30
    • 10:30

      Träning P/F-14


      12:00
    • 11:30

      Träning P-12


      13:00
  • 7Sön
    • 10:00

      Träning P/F-15


      11:15
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
  • 8Mån
    v.15
    • 17:00

      Träning P09/10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
  • 9Tis
    • 17:00

      Träning P09/10


      18:30
    • 18:30

      Jonsereds IF (borta) P-13


      19:30
  • 10Ons
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F-14


      18:30
  • 11Tor
    • 17:00

      Träning P09/10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 18:30

      Träning P-12


      20:00
  • 12Fre
  • 13Lör
    • 09:00

      Träning P/F-18


      10:00
    • 10:00

      Träning P/F-17


      11:00
    • 10:00

      Fässbergs IF (hemma) P-13


      11:00
  • 14Sön
    • 10:00

      Öckerö IF Vinröd (hemma) P-11


      12:00
    • 10:00

      Träning P/F-15


      11:15
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P/F-16


      18:30
  • 15Mån
    v.16
    • 17:00

      Träning P09/10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
  • 16Tis
    • 17:00

      Träning P09/10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 18:30

      Träning P-12


      20:00
  • 17Ons
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F-14


      18:30
  • 18Tor
    • 17:00

      Träning P09/10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 18:30

      Träning P-12


      20:00
  • 19Fre
    • 16:00

      Giffcupen P09/10


      00:00
  • 20Lör
    • Heldag

      Giffcupen P09/10

    • 09:00

      Träning P/F-18


      10:00
    • 10:00

      Träning P/F-17


      11:00
    • 10:15

      Öjersjö IF Blå (borta) P-12


      12:15
    • 11:00

      Träning P/F-14


      12:30
    • 12:00

      Öjersjö IF 2 (hemma) P-13


      14:00
    • 12:00

      Stenkullen GoIK (borta) P-11


      14:00
    • 13:15

      Stenkullen GoIK Blå (hemma) P-13


      15:15
    • 17:00

      Öjersjö IF 2 (hemma) P/F-15


      19:00
    • 17:00

      Öjersjö IF 1 (hemma) P/F-15


      19:00
  • 21Sön
    • 00:00

      Giffcupen P09/10


      17:00
    • 10:00

      Träning P/F-15


      11:15
    • 12:00

      Stenkullen GoIK (borta) P/F-14


      13:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P/F-16


      18:30
  • 22Mån
    v.17
    • 17:00

      Träning P09/10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
  • 23Tis
    • 17:00

      Träning P09/10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 18:30

      Träning P-12


      20:00
  • 24Ons
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F-14


      18:30
    • 17:30

      Sävedalens IF gul (borta) P/F-15


      19:30
    • 18:30

      Sävedalens IF röd (borta) P/F-15


      20:30
  • 25Tor
    • 17:00

      Träning P09/10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 18:30

      Träning P-12


      20:00
  • 26Fre
    • 18:30

      Lunden Överås BK Svart (hemma) P09/10


      20:30
  • 27Lör
    • 09:00

      Träning P/F-18


      10:00
    • 10:00

      Träning P/F-17


      11:00
    • 11:00

      Träning P/F-14


      12:30
    • 12:00

      Gunnilse IS Vit (hemma) P-13


      14:00
    • 12:00

      Angered MBIK Vit (hemma) P-12


      14:00
    • 13:15

      Gunnilse IS Svart (hemma) P-13


      15:15
  • 28Sön
    • 10:00

      Romelanda UF Svart (hemma) P-11


      12:00
    • 10:00

      Skepplanda BTK (hemma) P/F-14


      11:30
    • 10:00

      Träning P/F-15


      11:15
    • 11:15

      Hovås Billdal IF 2 (borta) P09/10


      13:15
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P/F-16


      18:30
  • 29Mån
    v.18
    • 17:00

      Träning P09/10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
  • 30Tis
    • 17:00

      Träning P09/10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 18:30

      Träning P-12


      20:00