Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Björndammens BK

Följ

Björndammens BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Björndammens BK
Välj lag

Maj 2024

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.18
    • 11:00

      Sävedalens IF grön (hemma) P/F-15


      13:00
    • 12:00

      Sävedalens IF blå (hemma) P/F-15


      14:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F-14


      18:30
  • 2Tor
    • 17:00

      Träning P10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 18:30

      Träning P-12


      20:00
  • 3Fre
  • 4Lör
    • Heldag

      Öjersjö Cup P/F-17

    • 09:00

      Träning P/F-18


      10:00
    • 10:00

      Träning P/F-17


      11:00
    • 11:00

      Träning P/F-14


      12:30
    • 12:00

      Angereds IS (borta) P-12


      13:00
    • 13:15

      Jonsereds IF Gul (borta) P-13


      15:15
    • 14:00

      Azalea BK Svart (borta) P-11


      16:00
    • 14:30

      Jonsereds IF Svart (borta) P-13


      16:30
  • 5Sön
    • 10:00

      Ösets BK (hemma) P/F-14


      11:30
    • 10:00

      Träning P/F-15


      11:15
    • 12:00

      Utbynäs SK Blå (hemma) P10


      14:00
    • 12:10

      Öjersjö cup P/F-16


      15:50
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
  • 6Mån
    v.19
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
  • 7Tis
    • 17:00

      Träning P10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
  • 8Ons
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F-14


      18:30
  • 9Tor
    • 17:00

      Träning P10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
  • 10Fre
    • 15:00

      Träning P10


      16:30
  • 11Lör
    • 08:30

      Sammandrag P/F-18


      12:00
    • 10:00

      Träning P/F-17


      11:00
    • 10:00

      Tollereds IF P15 (borta) P/F-15


      12:00
    • 11:00

      Träning P/F-14


      12:30
    • 12:00

      Lerums IS 4 (hemma) P-13


      14:00
    • 13:15

      Lerums IS 3 (hemma) P-13


      15:15
  • 12Sön
    • 12:00

      Bergums IF P-14 1 (borta) P/F-14


      13:30
    • 13:15

      Kållered SK Vit (borta) P10


      15:15
    • 13:30

      Partille IF FK Röd (borta) P/F-15


      15:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P/F-16


      18:30
  • 13Mån
    v.20
    • 17:00

      Träning P10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
  • 14Tis
    • 17:00

      Träning P10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 18:30

      Träning P-12


      20:00
  • 15Ons
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F-14


      18:30
  • 16Tor
    • 17:00

      Träning P10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 18:30

      Bergsjön SK Gul (hemma) P-12


      20:30
    • 18:30

      Match mot Bergsjön. P-12


      19:45
  • 17Fre
  • 18Lör
    • 09:00

      Träning P/F-18


      10:00
    • 10:00

      Träning P/F-17


      11:00
    • 11:00

      Träning P/F-14


      12:30
    • 12:00

      Qviding FIF Vinröd (borta) P-13


      14:00
    • 13:15

      Qviding FIF P2013 Vinröd 2 (borta) P-13


      15:15
    • 16:00

      Lerums IS P15 lila 3 (hemma) P/F-15


      18:00
    • 17:00

      Lerums IS P15 lila 4 (hemma) P/F-15


      19:00
  • 19Sön
    • 10:00

      Träning P/F-15


      11:15
    • 12:00

      Partille IF FK Vit (hemma) P10


      14:00
    • 12:00

      KF Velebit (borta) P/F-14


      13:30
    • 16:15

      Bergsjö IF (borta) P-11


      18:15
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P/F-16


      18:30
  • 20Mån
    v.21
    • 17:00

      Träning P10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
  • 21Tis
    • 17:00

      Träning P10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 18:30

      Träning P-12


      20:00
  • 22Ons
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
  • 23Tor
    • 17:00

      Träning P10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 18:30

      Träning P-12


      20:00
  • 24Fre
    • 18:30

      Ytterby IS Röd (borta) P10


      20:30
  • 25Lör
    • 00:00

      Espanyol Göteborg IF Blå (borta) P-12


      02:00
    • 00:00

      Floda BoIF SVART (hemma) P/F-14


      02:00
    • 08:30

      Integrationssammandrag P/F-14


      11:30
    • 09:00

      Träning P/F-18


      10:00
    • 10:00

      Träning P/F-17


      11:00
    • 10:00

      Träning P-13


      11:30
  • 26Sön
    • 10:00

      Eriksbergs IF 2 (hemma) P-11


      12:00
    • 10:00

      Träning P/F-15


      11:15
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P/F-16


      18:30
  • 27Mån
    v.22
    • 17:00

      Träning P10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
  • 28Tis
    • 17:00

      Träning P10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 18:30

      Träning P-12


      20:00
  • 29Ons
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F-14


      18:30
  • 30Tor
    • 17:00

      Träning P10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 18:30

      Träning P-12


      20:00
  • 31Fre