Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Björndammens BK

Följ

Björndammens BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Björndammens BK
Välj lag

Juni 2024

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 07:15

      HINDÅS CUP P-12


      16:00
    • 09:00

      Träning P/F-18


      10:00
    • 10:00

      Träning P/F-17


      11:00
    • 10:00

      Kärra KIF Gul (hemma) P10


      12:00
    • 11:00

      Träning P/F-14


      12:30
    • 12:00

      IF Warta 2 (hemma) P-12


      14:00
    • 16:00

      Lekstorps IF P15 Grön (hemma) P/F-15


      18:00
    • 17:00

      Lekstorps IF P15 Svart (hemma) P/F-15


      19:00
  • 2Sön
    • 08:30

      Sammandrag Lekstorp P/F-16


      14:00
    • 12:00

      Ahlafors IF (borta) P/F-14


      13:30
    • 12:30

      Sandarna BK Svart (borta) P-11


      14:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
  • 3Mån
    v.23
    • 17:00

      Träning P10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
  • 4Tis
    • 17:00

      Träning P10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 18:30

      Träning P-12


      20:00
  • 5Ons
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F-14


      18:30
  • 6Tor
    • 10:00

      Träning P/F-15


      11:00
    • 11:00

      Träning P10


      13:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 10:00

      Träning P/F-17


      11:00
    • 10:30

      Öjersjö IF 2 (borta) P-13


      12:30
    • 11:00

      Träning P/F-14


      12:30
    • 12:15

      Öjersjö IF 4 (borta) P-13


      14:15
    • 14:00

      Sammandrag, samling 13:50 P/F-18


      16:00
    • 14:20

      Domare sammandrag 8 juni P/F-18


      15:20
    • 15:15

      Öjersjö IF 3 (borta) P-13


      17:15
  • 9Sön
    • 10:00

      Träning P/F-15


      11:15
    • 12:20

      Sammandrag Vallhamra IP P/F-16


      14:15
    • 12:30

      KF Velebit (borta) P10


      14:30
    • 14:00

      Lindome GIF Vit (hemma) P-11


      16:00
    • 16:15

      Götaholms BK Vit (borta) P-12


      17:15
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
  • 10Mån
    v.24
    • 17:00

      Träning P10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
  • 11Tis
    • 17:00

      Träning P10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      19:00
    • 17:00

      Träning P-12


      19:00
  • 12Ons
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
  • 13Tor
    • 17:00

      Träning P10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      19:00
    • 17:00

      Träning P-12


      19:00
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 10:00

      Träning P-13


      11:30
    • 10:00

      Träning P-12


      11:30
    • 11:00

      Träning P/F-14


      12:30
    • 12:00

      Qviding FIF P2015 Vinröd (borta) P/F-15


      14:00
    • 12:00

      Qviding FIF P2015 Vinröd 2 (borta) P/F-15


      14:00
    • 17:00

      Västra Frölunda IF Vit (hemma) P10


      19:00
  • 16Sön
    • 10:00

      Träning P/F-15


      11:15
    • 11:30

      Nol/Ahlafors (borta) P-11


      13:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Avslutning för terminen P/F-16


      18:30
  • 17Mån
    v.25
    • 17:00

      Träning P10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
  • 18Tis
    • 17:00

      Träning P10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      19:00
  • 19Ons
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
  • 20Tor
    • 17:00

      Träning P10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      19:00
  • 21Fre
  • 22Lör
    • 10:00

      Träning P-13


      11:30
    • 10:00

      Träning P-12


      11:30
  • 23Sön
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
  • 24Mån
    v.26
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 19:15

      Öckerö IF (borta) P10


      21:15
  • 25Tis
    • 17:00

      Träning P10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      19:00
  • 26Ons
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
  • 27Tor
    • 15:00

      Skadevi cup 2024 P10


      00:00
    • 17:00

      Träning P10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      19:00
  • 28Fre
    • Heldag

      Skadevi cup 2024 P10

  • 29Lör
    • Heldag

      Skadevi cup 2024 P10

    • 10:00

      Träning P-12


      11:30
  • 30Sön
    • 00:00

      Skadevi cup 2024 P10


      16:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30